Mieliśmy przyjemność zabezpieczać medycznie to wyjątkowe wydarzenie, które po raz kolejny pokazało, że aktywność fizyczna i bezpieczeństwo mogą iść w parze.
Z ogromnym uznaniem obserwowaliśmy uczestników rajdu, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych. Kaski, sprawne rowery, odpowiedzialna jazda oraz troska rodziców i opiekunów o bezpieczeństwo dzieci były widoczne na każdym etapie przejazdu. Takie podejście naprawdę cieszy i zasługuje na wielkie brawa! 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za rozsądek, wzajemną życzliwość i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. To właśnie dzięki takiej postawie tego rodzaju wydarzenia mogą przebiegać w spokojnej i radosnej atmosferze
.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do organizatorów oraz wszystkich służb i osób zaangażowanych w przygotowanie i zabezpieczenie rajdu.
Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście Podkarpacką Stację Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami i wspólnie zadbać o bezpieczeństwo tego pięknego wydarzenia.
Do zobaczenia! 

