Były opowieści o lesie i przyrodzie, tradycji łowieckiej, bezpieczeństwie, pierwszej pomocy i szacunku do natury. Był i czas na wspólną integrację, kiełbaski z grilla i oczywiście miodowe słodkości.
Dziękujemy wszystkim za współpracę i dwa dni pełne fantastycznej atmosfery.
Darz Bór… i do zobaczenia na kolejnych wspólnych działaniach! 


