Oczywiście nie mogliśmy odmówić!
Każda przejażdżka w wyobraźni, każde zdjęcie i każdy uśmiech były dla nas ogromną radością. 
A to dopiero początek naszej relacji z tego wyjątkowego dnia. Do obchodów Dnia Dziecka w naszym regionie i naszego udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach będziemy jeszcze wracać w kolejnych publikacjach! 


