Dzień Dziecka w Przecławiu i nasz ambulans w roli atrakcji ;)

Share on facebook
Share on twitter
🚑🏍️ Jedną z większych atrakcji podczas pełnych uśmiechu i dobrej zabawy obchodów Dnia Dziecka w Przecławiu, okazał się… nasz motocykl ratowniczy! Przyciągał on uwage najmłodszych uczestników wydarzenia, którzy marzyli o tym, by choć przez chwilę poczuć się jak ratownik medyczny pędzący na pomoc potrzebującym! 💪
Oczywiście nie mogliśmy odmówić! 😉 Każda przejażdżka w wyobraźni, każde zdjęcie i każdy uśmiech były dla nas ogromną radością. 😊
🥳 Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim najmłodszym, także przyszłym adeptom ratownictwa medycznego, przede wszystkim zdrowia, nieustającej ciekawości świata, odwagi w spełnianiu marzeń oraz radości płynącej z każdego nowego odkrycia.
A to dopiero początek naszej relacji z tego wyjątkowego dnia. Do obchodów Dnia Dziecka w naszym regionie i naszego udziału w wielu wspaniałych wydarzeniach będziemy jeszcze wracać w kolejnych publikacjach! 🎈🚑💙
Skip to content