Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu czuwała nad bezpieczeństwem uczestników „V Majowego Rajdu Rowerowego po Zdrowie” 
! I to m.in. na rowerach (
), ale nie tylko…
To wydarzenie po raz kolejny połączyło promocję zdrowego stylu życia i rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy wspólnie pokonali blisko 30-kilometrową trasę prowadzącą przez malownicze tereny naszego regionu.
Nasi ratownicy zabezpieczali rajd poruszając się także motocyklami ratunkowymi, co samo w sobie też wzbudzało spore zainteresowanie uczestników imprezy, szczególnie tych najmłodszych, ale nie tylko 
!
Dziękujemy za wszystkie uśmiechy, rozmowy i możliwość udziału w tak pozytywnej inicjatywie!
Fundacja Onkologiczna „Zwalcz go uśmiechem” – dziękujemy za ten dzień!

