Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu czuwała nad bezpieczeństwem uczestników „V Majowego Rajdu Rowerowego po Zdrowie!

Share on facebook
Share on twitter
Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu czuwała nad bezpieczeństwem uczestników „V Majowego Rajdu Rowerowego po Zdrowie” 🚴‍♀️🚴‍♂️! I to m.in. na rowerach (❗️), ale nie tylko…
To wydarzenie po raz kolejny połączyło promocję zdrowego stylu życia i rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy wspólnie pokonali blisko 30-kilometrową trasę prowadzącą przez malownicze tereny naszego regionu.
Nasi ratownicy zabezpieczali rajd poruszając się także motocyklami ratunkowymi, co samo w sobie też wzbudzało spore zainteresowanie uczestników imprezy, szczególnie tych najmłodszych, ale nie tylko 😊🏍️!
Dziękujemy za wszystkie uśmiechy, rozmowy i możliwość udziału w tak pozytywnej inicjatywie!
Skip to content