Rodzinna nauka m.in. pierwszej pomocy! Rzecz jasna, z nami!

Share on facebook
Share on twitter
🏜🏞Wspominaliśmy Wam już o tym, że zbliżają się wakacje, więc robimy co możemy, aby przekazać jak najwięcej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i by była ona jak najświeższa w głowach dzieci i ich rodziców❗️🤗 Tym razem rat. med. Maciej Rachwał z: Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, reprezentujący również myśliwych z Koła Łowieckiego Diana oraz Policja, zorganizowali rodzinne spotkanie z pierwszą pomocą w Domku Myśliwskim 👩👧🧔‍♂️.
Rodzice i ich pociechy wspólnie chłonęli wiedzę, ćwiczyli, dowiadując się m.in., jak przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, w jaki sposób postąpić w przypadku omdlenia, rany, oparzenia, poznali również pozycję bezpieczną. 🏍 Ogromne wrażenie zrobiły policyjne motocykle, zresztą tak na dzieciach, jak i na rodzicach, szczególnie tatusiach.
❗️ – To było wyjątkowe spotkanie. Mama, Tata i dzieci – cała rodzina wspólnie zastanawiała się, jak podnieść swoje bezpieczeństwo, zresztą bawiąc się przy tym cudowne i podjadając zdrowy miód – podsumował Maciek Rachwał.
Skip to content