Trwa wizyta w Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu Minister Zdrowia Katarzyny Kacperczyk oraz Agnieszki Tuderek-Kulety, Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa w Ministerstwie Zdrowia.
W ramach spotkania odbywa się zwiedzanie naszych podstacji oraz trwają rozmowy dotyczące inwestycji i dalszego rozwoju ratownictwa medycznego na Podkarpaciu. To ważna okazja do pokazania codziennej pracy naszych ratowników, zaplecza technicznego oraz potrzeb związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym mieszkańców regionu.
Gospodarzem spotkania jest Grzegorz Gałuszka, dyrektor Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.
