Share on facebook
Share on twitter
Dziś i aż do 10 marca jesteśmy częścią ważnego prozdrowotnego wydarzenia w gminie Gorzyce, dokładnie w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach. Wraz z ➡️Wójtem Gminy Gorzyce, ➡️Fundacją SOS Życie w Mielcu, ➡️Centrum Medycznym Medyk oraz ➡️Pielęgniarkami Środowiskowymi z gminy Gorzyce, oczywiście jako ➡️ PSPR Mielec, współorganizujemy badania profilaktyczne dla osób w wieku 40 plus. Bezpłatnie można m.in. zbadać swoje hormony tarczycy, kobiety mają okazję wyszkolić się w zakresie samobadania piersi, a panowie jąder. Uwaga❗️ Dostępne są specjalistyczne fantomy.
🆘️ Nie brakuje warsztatów z pierwszej pomocy. No i oczywiście podstawa, czyli bezpłatne pomiary ciśnienia i cukru we krwi.
✅ ️Przed Domem Kultury stanął także cytomammobus i 🌷wszystkie panie w wieku od 25 do 64 lat mogą wykonać cytologię, natomiast 🌷panie w wieku od 45 do 74 lat mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii.
🔴 Na miejscu działają nasi ratownicy medyczni: 👏Piotr Dul, 👏Paweł Dul, 👏Łukasz Krasoń i 👏Paweł Marszałek oraz 👏Łukasz Chorzępa 💪🚑
Skip to content