APEL POGOTOWIA RATUNKOWEGO W MIELCU!

Share on facebook
Share on twitter

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną wirusem COVID 19 zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc na rzecz Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Wsparcie – tak w formie finansowej, jak i rzeczowej –  jest teraz niezbędne placówce, aby mogła radzić sobie na bieżąco z licznymi wyzwaniami stojącymi obecnie przed ratownictwem medycznym.

Stoimy przed koniecznością zakupu ogromnej ilości środków ochrony osobistej dla ekip ratowniczych, dla naszych pacjentów, a ponadto uruchomienia dodatkowego transportu medycznego oraz wyposażenia karetek w sprzęt medyczny. Niestety w obecnej sytuacji tradycyjne finansowanie ochrony zdrowia nie jest wystarczające. Państwa wsparcie byłoby bezcenne w sytuacji, w której musimy reagować sprawnie i w zgodzie z procedurami dotyczącymi działania w sytuacji pandemii, bo tylko wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny są teraz w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Po wygaszeniu pandemii, wszystkie zakupione sprzęty, będą wykorzystane do bieżącej działalności placówki na rzecz pacjentów.

Państwa gest miałby dla nas ogromną wagę i stałby się częścią tego rozdziału historii naszego miasta i regionu. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, poradzimy sobie z tym kryzysem, a pracownicy i mieszkańcy będą wdzięczni każdemu, kto w tym pomógł.

Jeśli wyrazicie Państwo wolę wpłaty, prosimy by jej dokonać na wyodrębnione konto bankowe: 41 2030 0045 1110 0000 0232 2420.

Jeżeli uznacie Państwo za właściwe wspomóc nas rzeczowo, prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 17 78 00 553) lub mailowy (pspr@zaopiekowani24.pl) w celu ustalenia zakresu wsparcia najpilniej potrzebnego w tym momencie.

 

 

Skip to content