Brawo SP nr 13 z Mielca! Lato trwa, a oni nie przestają się uczyć i… bawić!

Share on facebook
Share on twitter
Tęskniliście już za niepowtarzalnym klimatem letnich spotkań edukacyjnych w siedzibie mieleckiego Koła Łowieckiego „Diana”? 🌳🥀🦉My też! 😍A tym razem w Wólce Książnickiej gościły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu.
🚑💪Podkarpacką Stację Pogotowia Ratunkowego w Mielcu reprezentował rat. med. Maciek Rachwał, jednak tradycyjnie już „naukowe” ognisko było dużym przedsięwzięciem wszystkich służb ratunkowych, nie tylko pogotowia, ale i policji oraz straży pożarnej, a całość animowali leśnicy i myśliwi.
👧🧒🌲🌾Dzieci po zapoznaniu się z historią życia św. Huberta, patrona myśliwych, zapaliły znicz ku jego pamięci. To tylko symbol, ale przypomina o tym, że jednym z warunków zdrowego życia jest zadbanie o czystą naturę.🦌
🥰Dziękujemy:
💐rat. med. Maciejowi Rachwałowi z Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, który przeprowadził szybki kurs pierwszej pomocy,
💐asp. Marcinowi Opałaczowi,
💐sierż. szt. Marcinowi Śpiewakowi z KPP Mielec oraz
💐Zespołowi Ochotniczej Straży Pożarnej z Książnic!
😍Przede wszystkim jednak jesteśmy pod wrażeniem ciekawości świata, otwartości i koncentracji gości, którzy pomimo wakacji, chcą się uczyć, jak dbać o siebie, bliskich i naturę!
Skip to content