Dyrektor i pracownicy PSPR Mielec docenieni przez Wojewodę!

Share on facebook
Share on twitter
🚑🏆W Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyły się uroczyste obchody zbliżającego się Dnia Ratownictwa Medycznego, które przyniosły m.in. dyrekcji i pracownikom naszej stacji ważne wyróżnienia. ☑️Dyrektor PSPR Mielec Grzegorz Gałuszka, a także ☑️rat. med. Wojciech Machowski oraz ☑️ rat. med. Grzegorz Szumlański otrzymali grawertony jako wyraz uznania za duże zaangażowanie w świadczenie usług medycznych. Dyrektor został doceniony w szczególności za pracę na rzecz podnoszenia jakości usług zdrowotnych w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego, a nasi ratownicy za odwagę i poświęcenie. Ponadto ☑️ rat. med. Wojciech Machowski odebrał także list gratulacyjny za wzorowe wykonywanie obowiązków Wojewódzkiego Koordynatora Ratownictwa Medycznego.
🎁 Dyrektorzy mieleckiego i rzeszowskiego pogotowia, Grzegorz Gałuszka oraz Andrzej Kwiatkowski, wręczyli Wojewodzie Podkarpackiej Ewie Leniart oraz Jakubowi Dzikowi, dyrektorowi Wydziału Ratownictwa i Powiadamiania Ratunkowego UW, pamiątkowe ratownicze softshelle jako wyraz wdzięczności za nieustanną współpracę, uznanie i otwartość.
🎬📡W trakcie uroczystości, w której brali udział przedstawiciele wszystkich jednostek pogotowia ratunkowego w województwie, odbywała się transmisja szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przeprowadzanych w poszczególnych stacjach na terenie województwa.
👩‍🎓🆘 W Mielcu szkolili się uczniowie klas VIII szkół podstawowych, o czym więcej – w poprzednim wpisie.
Skip to content