Nasi u Wojewody!

Share on facebook
Share on twitter

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się dziś z drużyną Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, która zwyciężyła w I Opolskich Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym.

Spotkanie wojewody z mieleckimi ratownikami

Zawody odbyły się od 20 do 22 czerwca w Jarnołtówku. Ratownicy medyczni Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w  Mielcu rywalizowali z najbardziej doświadczonymi zespołami ratownictwa medycznego z całej Polski. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencjach odbywających się w różnych lokalizacjach i o różnych porach – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Mistrzostwa były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy.

– Serdecznie gratuluję sukcesu, który dowodem profesjonalizmu, zaangażowania, a także ogromnym wyróżnieniem dla zespołu i powodem do dumy dla nas wszystkich – powiedziała wojewoda.

W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział członkowie zwycięskiej drużyny, dr n. med. Grzegorz Gałuszka, dyrektor PSPR Mielec oraz zastępca dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Jakub Dzik.

https://bit.ly/3bGEmzf
Skip to content